Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Panam

Panama satılık emlak

Panama, Orta ve Güney Amerika'yı birbirine bağlayan isthmus üzerinde bir ülkedir. Atlantik ve Pasifik arasında önemli bir gezilebilir geçiş oluşturmuş olan bir yapay mühendislik şirketi olan ünlü Panama Kanalı tarafından ikiye kesilmiştir. Panama Şehri'nin başkenti, Casco Viejo bölgesinin sömürge mimarisine ya da Doğal Metropolitan Park'ın yağmur ormanlarına tezat oluşturan gökdelenler, kumarhaneler ve modern gece kulüpleri içermektedir.

Kolombiya ile doğu ve Kosta Rika ile batı ve kuzeybatı ile sınırlar.

Panama'da satılık bir mülk satın almak istiyorsanız, Panama emlak piyasası ile ilgili bilgilerimizi okumalısınız.

Panama'da satılık daireler ve mülklerin yüksek bir teklifi, özellikle Paitilla, Avenida Balboa ve Costa del Este gibi alanlarda fiyatları düşürdü.

Fiyatlardaki düşüşün ana nedeni, Panama'da satılık emlak arzının fazlalığından kaynaklanmaktadır.

Son birkaç yılda emlak sektörünün faaliyetler üzerinde önemli bir etkisi olmuş, gayri safi yurtiçi hasılaya (GSYİH)% 18'in üzerinde katkıda bulunmuş ve 150 bini aşkın istihdam sunmaktadır.

“Panama Kağıtları”, kara listeler, Clinton Listesi, hukuki güvensizlik, banka faizlerindeki artış ve aşırı bürokrasi, uzmanların sektörü olumsuz etkilediğine inandığı etkenler arasında yer alıyor.

Hükümetten yararlanan emekli yabancılar için özel çıkarlardan, hükümetin kolaylaştırdığı ve genel olarak yaşam kalitesi, hizmet, altyapı ve koşulların getirdiği maliyet ve kaliteden ötürü, bu durumun göçmenler için gerçek bir cennet haline getirmesinin birkaç nedeni vardır.

Ancak, dünyadaki başka herhangi bir yerde olduğu gibi, yaşam koşulları ve her şeyden önce güvenlik nedenlerinden ötürü, yer yer farklılık gösterebilir, bu yüzden burada Panama'da yaşamak için en iyi bölgelerden bahsedeceğiz ve bilinçli bir karar verebilirsiniz. . Panama'da satılık ve taşınmaz bir mülk satın almaya karar verirken.

Panama'da yaşamayı daha cazip kılan unsurlardan biri, düşük yaşam maliyeti ve mükemmel iklimdir. Bununla birlikte, seçim yapmak için geniş bir imkan yelpazesi mevcut olup, aşağıdakiler Panama'da yaşamak ve emlak satın almak için en güvenli yerlerdir.

Boquete: Yaklaşık 20.000 nüfuslu, genel olarak İngilizce konuşan sakinleri ile, Panama yaylalarındaki Chiriqui eyaletinde, deniz seviyesinden 1000 metre yükseklikte yer almaktadır. Bu bölge, muhteşem manzaraları, etkileyici dağları, yemyeşil ormanları ve serin iklimi ile bilinir.

Yaşam maliyetinin son derece ucuz olduğu gerçeğine ek olarak Boquete, Panama'daki en güvenli ve temiz illerden biridir.

Panama Şehri: Oldukça ılımlı bir maliyetle kozmopolit bir yaşam tarzı olan Panama'nın başkenti yaşamak için modern, güvenli ve ekonomik bir yerdir. Etkileyici gökdelenlere, ofislere, mağazalara, devremülklere ve otellere sahiptir. Altyapısı Latin Amerika'nın en gelişmişlerinden biridir ve iyi bir fiyata yüksek kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Son yıllarda Panama, yerli ve yabancı sanatçıların sergilerinden oluşan müzeler ve özel galerilerle önemli bir sanatsal yayılma noktası haline gelmiştir. Her türlü kültürel ve eğlence etkinlikleri.

Oldukça güvenli bir şehir olmanın yanı sıra, Panama'da yaşamanın maliyeti de biraz daha yüksek, ılımlı.

Santa Fe: Veraguas eyaletinde yer alan Santa Fe, geleneksel bir Panaman kasabasıdır. Ormanın bahçeleri ve egzotik çiçekleri ile ünlü tepeler ile çevrili yüksek bir yer. Mükemmel bir taze iklim sunar.

Konumu ve iklim koşulları sayesinde, yürüyüş, kuş gözlemciliği, kamp ve binicilik için uygun bir yerdir. Açıkça, belli yerlere erişimi nispeten zor hale getirdiği için, herkes için uygun bir yer değildir.

Las Tablas: Pasifik sahilinde bulunan ve şaşırtıcı derecede düşük bir fiyata güvenli ve keyifli bir yaşam sunan kolonyal bir şehir. Panama City'den yaklaşık 4 saat uzaklıktadır, iyi bir yol altyapısına sahiptir ve şehirler arasında kolay seyahat imkanı sağlar. Tablolarda yaşam tarzı mütevazı ama oldukça rahat ve güvenli.

Coronado: Plajların çoğunun göçmen topluluğu tarafından satın alınmasından bu yana, Panama'nın en gelişmiş plaj alanı olduğu için, ziyaret etmek, yaşamak ve Panama'da satılık bir mülk satın almak en popüler ve güvenli yerlerden biridir. Plajları, plajın parlak beyaz kumları ile siyah volkanik kum karışımı olarak ünlüdür.
Tabii ki, bu ülke, Panama'da, dağlardan, şehirlerden sahildeki yerlere kadar, satılık ve satılık mülkleri aramak için çok çeşitli inanılmaz yerlere sahiptir, bu tüm mükemmel yerleri saymak zor olurdu. ülke yaşamayı teklif ediyor, ama en güvenli olanlarından bazıları, Panama'da yaşayacağınızı düşünmeye değer.

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Bu geniş dağ evinde çekicilik, muhteşem manzaralar ve muhteşem bahçeler vardır. Huzur, güzellik ve doğada bir dışlanma hissi ile rahat yaşamayı kapsar...
Cod. 38063

Satilik 2 Yatak Odası, Panam, Panama, Panama City, Punta pacyfica areas

2,025,236.00TRY
Satilik
2 Yatak Odası

129 m²
Panama City'nin tam merkezinde, Pasifik Okyanusu'ndaki prestijli Punta Pacyfica semtinde çekici (yüzme havuzu, spor salonu, jakuzi, iş merkezi, raketb...
Cod. 37628

Satilik Hotel, Panam, Chiriqu, Las Lajas, La Pepita de Marañon

1,131,749.53TRY
Satilik
Hotel

189 m²
Fiyat içerir: Panamanian S.A. B & B, Panama Turizm Otoritesi (ATP) tarafından yetkilendirildi. Çevrimiçi anahtar rezervasyon motoru ve kendi web ...
Cod. 36601

Satilik Hotel, Panam, Veraguas, Santa Fé, Santa Fé

2,680,459.41TRY
Satilik
Hotel

400 m²
Hostal La Qhia Santa Fe, Veraguas, Panama Cumhuriyeti Santa Fe: Merkezi dağın yeşil tepeleri arasında yer alan, ülkenin merkezinde yuvalanmış otan...
Cod. 36483

Satilik İnşa Edilebilir Arsa, Panam, Chiriqu, Las Lajas, Las Lajas de San Felix

71.48TRY
Satilik
İnşa Edilebilir Arsa

2000 m²
Panama'da "sizin" mülkünüzü bulma, satın alma ve inşa etme konusunda yardımcı olun. Mülkün büyüklüğüne bağlı olarak, metrekare başına 12 dolar, hatta ...
Cod. 36389

Satilik Diğer (Arsa), Panam, Chiriqu, TOLE, TOLE

11,913,152.93TRY
Satilik
Diğer (Arsa)

850000 m²
CHIRIQUI'deki gölün Pasifik kıyısında yer alan 85 hektarlık arsa Gayrimenkul geliştirme (500 kınamak olasılığı) veya bakir topraklarda tarımsal üreti...
Cod. 34764

Satilik Villa, Panam, Panama, Arraijan, el palmar lote 80/b

3,573,945.88TRY
Satilik
Villa

450 m²
Villa Pasifik Okyanusu yakınlarındaki 200 metrekarelik güzel bahçesinde, yeni costrucion ile düzenlenmiş ve korunmuş !! Panama City City merkezine 12 ...
Yeni Avrupa tarzı ev Ev yeni 800 m2 toplu ve bina alanının 230 m2 n ° 5 oda,s s° 1 salon,s s° 1 mutfak,s s° 3 banyo, No 2 teras, barbekü ve pizza fı...
Cod. 31886

Satilik Ev, Panam, Panama, Panama City, Altos de Cerro Azul El Vigia

655,223.41TRY
Satilik
Ev

200 m²
Harika fırsat Satılık arazi 2.050 m2, 2 yatak odası 2 banyosu bulunan iyi büyüklükte bir ev. El Vigia'nın Altos de Cerro Azul şehrinde yer almaktad...
Cod. 31669

Satilik Hotel, Panam, Bocas del Toro, Isla Colon, Big Creek

3,573,945.88TRY
Satilik
Hotel

3000 m²
Construcciópn muhteşem yeni ev 2017 yılında tamamladı. Ev 3.000 metrekarelik bir arsa üzerinde 260 metrekare kaliteli malzeme ile inşa. Her banyo, k...
1 / 8
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
 
 
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB